ورود

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

خانه مبل

تولید کننده افزودن به پسندها
تاریخ انتشار [۱۳۹۵-۰۵-۱۳] -- [۰۲:۳۴:۰۴]
ایجادشده توسط
شماره تماس شماره تماس :

٦٦٢٧٦٠٤٣
٠٩١٢٢٨٠١٩٧٠
info@khanemobl.com
http://khanemobl.com

توضیحات

ناهار خوری خانه مبل

دیروز برای تجربه و امروز تدبیری برای فرداست گذشتگان راه بسیار پیموده اند و تجربه گذشتگان یادگار عظیم صنعت امروز ماست و امروز با لطف منان با همت و تلاش طراحان برگزیده خلاق و به کار گیری توان و تجربه های افزون شده بر یادگار دیرینیان توانسته ایم بر کیفیت این صنعت بیفزاییم، پس در این راه مارا یاری دهید تا با شما هر روز پله های موفقیت را طی کنیم و آرزوی فردایی بهتر برای شماست .

از دیدگان مشتری ، تجربه ، بهره برداری از تکنولوژی و طرح نوع در جهان و دقت در فراهم نمودن مواد با کیفیت با پشتبانه لطف ایزدی و به کار گیری تلاشی بی وقفه مشتری مداری را سر لوحه راه مان ساخته ایم تا بتوانیم تا به امروز به پرتو های والای موفقیت نائل گردیم .

در دنیای مدرن امروز، دکوراسیون داخلی به عنوان یکی از اهداف جامعه بشری قرن ، هرروز بیشتر از روز گذشته جلوه نمایی میکند.

هم سو شدن با این مهم از والاترین اهداف مجموعه  خانه مبل به عنوان تولید کننده ممتاز در سطح ایران از همان ابتدای مسیر بوده است به موجب این امر با بهره گیری از طرح های برتر در صنعت مبلمان همانند طرح های ترکیه و مالزی به عنوان طلایه دار پیش گام بوده ایم .

احترام به مشتری و سلیقه ها جزء اهداف جدا نشدنی این مجموعه می باشد و بر این باور هستیم که فروش پایان کار نیست بلکه شروع تعهدی است بر آسودگی خاطر مشتریان ارجمندمان از تضمین تولیدات این شرکت که مفتخریم تاکنون روشنایی بخش راهمان بوده است.

تولیدی مبلمان راحتی سرویس خواب و هم چنین مبل استیل از برنامه های شرکت خانه مبل در صنعت مبلمان می باشد که در رنگ های متنوع و طرح های پر فروش و برتر ایران چشم شما عزیزان را به تماشا فرا می خواند.

موقعیت

تهران
تهران - خيابان خليج فارس ( شماره دو ) - خيابان رهنما - پلاك ٣

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 204
نمایش داده شده: 660
انقضا: [۱۳۹۸-۱۰-۱۱] -- [۲۱:۵۹:۰۰]

نظرات

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی